Connect with us

Kultúra

Lenny predstavuje ďalší singel z posledného albumu Heartbreak Culture. Spieva o tom, kto je pre ňu Number 1

Minulý rok v septembri vydala Lenny doposiaľ svoj najrockovejší album vôbec – Heartbreak Culture, z ktorého sú stále úspešné hity ako „live. laugh. cry“, „Plastic Flowers“ alebo „Friends For Life“. V novembri Lenny so svojím najnovším albumom vystúpila naživo v O2 Universe a oznámila klubové turné Heartbreak Tour naprieč celou Českou republikou. Teraz Lenny vydáva autentický singel s názvom „No. 1“, ktorý rozpráva o kolízii partnerského vzťahu s kariérou úspešnej speváčky.

„No. 1 je jedna z ďalších covidových pesničiek, ktorá nejaký ten rok od pandémie ležala v šuflíku, než prišla správna chvíľa ju oprášiť,“ hovorí o pôvode nového singla Lenny. Na piesni sa okrem samotnej speváčky podieľal Chester Travis, ktorý dopomáhal aj s obľúbenými singlami „Home“ a „OVERDOSED“. „Pieseň potom produkoval tím okolo Isy Aziera, ktorý sa podpísal aj na podobe veľkej časti albumu Heartbreak Culture,“ dodáva speváčka.

Charizmatická umelkyňa žije v dlhodobom vzťahu s raperom Marpom a ako sme u nej zvyknutí, jej životné skúsenosti sa premietajú do textov jej piesní. Inak tomu nie je ani pri singli „No. 1“. „Song má celkom jednoduchý, ale veľmi autentický námet. Rozprávam v ňom, že hudobný svet, konkrétne povolanie speváčky nie je úplne ideálnym východzím pre rozvoj funkčného vzťahu,“ zverila sa Lenny. „Dá sa povedať, že text je autobiografický, a tak s v ňom snažím povedať, koľko pre mňa môj vzťah znamená, a že sa ho budem snažiť zo všetkých síl uprednostniť pred úspechom,“ uzatvára niekoľkonásobná držiteľka Ceny Anděl, ktorá i tento rok zabojuje o ďalšiu sošku v kategórii Sólová interpretka.

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Taylor Swift sent a powerful message to people who underestimate young voters

Politics

Vyhraj Playko!

Entertainment

Drake, Ed Sheeran and Eminem Are Spotify’s Biggest Artists Ever

Entertainment

James Murdoch seen as favorite to replace Musk as Tesla chair

Politics

Connect