Connect with us

Kultúra

Pam Rabbit je tvárou globálnej kampane Women Behind the Music, v ktorej Apple Music oslavuje ženy hudobného sveta

Pam Rabbit je mimoriadne talentovaná umelkyňa známa svojím presahom do réžie, scenáristiky a songwritingu. Svojimi česko-anglickými piesňami oslovuje české aj zahraničné publikum, ktorému sa predstavila v tohtoročnom ročníku Eurovízie s piesňou „Ghosting“. Pam Rabbit je jednou z najaktívnejších umelkýň v Česku a aktuálne aj nominovaná na Objav roka v prestížnych hudobných oceneniach Cien Anděl. Teraz sa Pam Rabbit stala súčasťou globálnej Apple Music kampane Women Behind the Music, ktorá upozorňuje na najväčšie producentky, skladateľky a umelkyne, ktoré vytvárajú vlastnú cestu v odvetví ovládanom mužmi. Medzi tieto inšpiratívne ženy posúvajúce hranice a meniace pravidla hry sa za Českú a Slovenskú republiku zaradila práve Pam Rabbit a dostala tak jedinečnú podporu od Apple Music prostredníctvom Songwriter playlistu, ktorý sa skladá z piesní, na ktorých sa produkčne či inak podieľala. Kampaň odštartovala 8. marca Medzinárodným dňom žien a bude trvať celý marec – mesiac osláv žien.

„Je skvelé, že Apple Music oslavuje ženy naprieč hudobnou brandžou: producentky, skladateľky, mix, master engineers a ďalšie súčasti hudobného sveta, ktoré v zákulisí prevažne patria mužom. Dúfam, že táto kampaň, ktorá vďaka Apple Music vznikla, inšpiruje budúce, ale aj súčasné umelkyne, aby sa pustili do produkovania a na nikoho nečakali. Tento mesiac patrí ženám, tak sa pozrite, kto je v hudbe vodcovskou silou a inšpiráciou. Ďakujeme, Apple Music!“

„V zákulisí hudobného priemyslu sa na tvorbe piesní podieľa nespočetne veľa ľudí – je skvelé vidieť, že Apple Music vyzdvihuje ženy, ktoré posúvajú hranice hudobného sveta. Oslava mesiaca žien môže začať! Vypočujte si výber,“ odkazuje Pam Rabbit.

Apple music – Pam Rabbit: The Songwriters

https://music.apple.com/cz/playlist/pam-rabbit-the-songwriters/pl.4cac0f4b1e654da9baed5d2d8dcc424f

Apple music – Women Behind the Music

https://music.apple.com/us/multi-room/1673165493

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Advertisement
Advertisement

Hlavní partneri:

Connect