Connect with us

Kultúra

Pam Rabbit je tvárou globálnej kampane Women Behind the Music, v ktorej Apple Music oslavuje ženy hudobného sveta

Pam Rabbit je mimoriadne talentovaná umelkyňa známa svojím presahom do réžie, scenáristiky a songwritingu. Svojimi česko-anglickými piesňami oslovuje české aj zahraničné publikum, ktorému sa predstavila v tohtoročnom ročníku Eurovízie s piesňou „Ghosting“. Pam Rabbit je jednou z najaktívnejších umelkýň v Česku a aktuálne aj nominovaná na Objav roka v prestížnych hudobných oceneniach Cien Anděl. Teraz sa Pam Rabbit stala súčasťou globálnej Apple Music kampane Women Behind the Music, ktorá upozorňuje na najväčšie producentky, skladateľky a umelkyne, ktoré vytvárajú vlastnú cestu v odvetví ovládanom mužmi. Medzi tieto inšpiratívne ženy posúvajúce hranice a meniace pravidla hry sa za Českú a Slovenskú republiku zaradila práve Pam Rabbit a dostala tak jedinečnú podporu od Apple Music prostredníctvom Songwriter playlistu, ktorý sa skladá z piesní, na ktorých sa produkčne či inak podieľala. Kampaň odštartovala 8. marca Medzinárodným dňom žien a bude trvať celý marec – mesiac osláv žien.

„Je skvelé, že Apple Music oslavuje ženy naprieč hudobnou brandžou: producentky, skladateľky, mix, master engineers a ďalšie súčasti hudobného sveta, ktoré v zákulisí prevažne patria mužom. Dúfam, že táto kampaň, ktorá vďaka Apple Music vznikla, inšpiruje budúce, ale aj súčasné umelkyne, aby sa pustili do produkovania a na nikoho nečakali. Tento mesiac patrí ženám, tak sa pozrite, kto je v hudbe vodcovskou silou a inšpiráciou. Ďakujeme, Apple Music!“

„V zákulisí hudobného priemyslu sa na tvorbe piesní podieľa nespočetne veľa ľudí – je skvelé vidieť, že Apple Music vyzdvihuje ženy, ktoré posúvajú hranice hudobného sveta. Oslava mesiaca žien môže začať! Vypočujte si výber,“ odkazuje Pam Rabbit.

Apple music – Pam Rabbit: The Songwriters

https://music.apple.com/cz/playlist/pam-rabbit-the-songwriters/pl.4cac0f4b1e654da9baed5d2d8dcc424f

Apple music – Women Behind the Music

https://music.apple.com/us/multi-room/1673165493

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Taylor Swift sent a powerful message to people who underestimate young voters

Politics

Vyhraj Playko!

Entertainment

Drake, Ed Sheeran and Eminem Are Spotify’s Biggest Artists Ever

Entertainment

James Murdoch seen as favorite to replace Musk as Tesla chair

Politics

Connect