Connect with us

Festivaly

Sea Star / Začni leto s The Prodigy pri mori

Skvelé koncerty, more, zábava až do rána a krásna tyrkysová lagúna! Sea Star Festival v chorvátskom Umagu ponúka parádny začiatok leta s hviezdami ako The Prodigy či Robin Schulz. Rezervujte si čas 19. a 20. mája 2023, do Umagu je to necelých 600 km a do 10. marca si kúpite festivalovú permanentku len za 45 €. Vstupenky a kompletný program je na www.seastarfestival.com/en.

The Prodigy sú už niekoľko desaťročí hlavnými strojcami celosvetového elektronického hudobného šialenstva. Svoju koncertnú šou a nevyčerpateľnú energiu privezú na najväčšie pódia v rámci svojho svetového turné, ktoré ohlásili sloganom: „Pripravte sa na novú ohnivú vlnu!“ Ich nesmrteľné hity ako Firestarter, Breathe, Smack My Bitch Up a mnoho ďalších sú tým najlepším začiatkom leto a prázdnin.

The Prodigy – Firestarter –

The Prodigy – Breathe –

Ďalším headlinerom Sea Star je svetová hudobná superstar, nemecký DJ a producent Robin Schulz. Posledných desať rokov má na popovej scéne nezastupiteľné miesto, čo potvrdzuje aj viac ako 10 miliárd vypočutí jeho tvorby len prostredníctvom streamovacích služieb. S viac ako 450 oceneniami z 30 krajín je nemecký DJ, producent a hitmaker Robin Schulz absolútnou megastar elektronickej scény. S hitovými remixmi Waves a Prayer in C si podmanil celosvetové publikum a zahájil svoj raketový vzostup na svetovej hudobnej scéne. Šesť rokov po sebe bol v rebríčku DJ Magazine Top 100 DJs zaradený medzi najvýznamnejších svetových DJ, získal nomináciu na Grammy a spolupracoval s hviezdami ako David Guetta, Cheat Codes či James Blunt. Od minulého roka je súčasťou prestížneho klubu One Billion Stream na Spotify a iba jeho singel Sugar na tejto platforme mal viac ako jednu miliardu vypočutí. Schulzovo vystupenie na jubilejnom piatom ročníku Sea Star je jeho návratom na festival, na ktorom vystúpil už v roku 2018.

Robin Schulz – Waves –

Robin Schulz – Prayer in C –

Istanbulský DJ a producent, house majster Mahmut Orhan má v Umagu už mnohých fanúšikov, na Sea Star vystúpil v roku 2019. Je jedným z najtalentovanejších interpretov tanečnej hudby za posledné roky a stal sa povinným menom popredných svetových festivalov.

Mahmut Orhan –

Indira Paganotto pricestuje na Sea Star po prvý raz. Je jedným z najzaujímavejších nových mien na svetovej techno scéne a svojimi energickými vystúpeniami si získava postupne fanúšikov po celom svete. Organizátori EXIT festivalu, ktorí pripravujú aj Sea Star Festival, však z jej minuloročných vystúpení vedia, že prinesie do Umagu jedinečnú kombináciu techna a psytrancu a magická lagúna Stella Maris bude sršať energiou.

Indira Paganotto –

Festival Sea Star sa koná 19. a 20. mája na krásnej pláži letoviska Stella Maris v chorvátskom Umagu. Dychvyrážajúce západy slnka v kombinácii s tyrkysovou vodou lagúny robia zo Stella Maris ideálne miesto na zahájenie festivalového leta a zároveň na vytvorenie celoživotných spomienok s priateľmi. Počas doterajšej, 4 ročnej histórie, sa na festivale predstavili hviezdy ako Wu-Tang Clan, Meduza, Hurts či Fat Boy Slim. www.seastarfestival.com/en

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Taylor Swift sent a powerful message to people who underestimate young voters

Politics

Vyhraj Playko!

Entertainment

Drake, Ed Sheeran and Eminem Are Spotify’s Biggest Artists Ever

Entertainment

James Murdoch seen as favorite to replace Musk as Tesla chair

Politics

Connect