Connect with us

Kultúra

Legendárni U2 prerobili svoje najväčšie hity. Songs Of Surrender uzrie svetlo sveta už v marci

Legendárna írska rocková kapela U2, ktorá pobláznila celý svet, predstavuje svoj nový album Songs Of Surrender, ktoré si fanúšikovia budú môcť vypočuť už 17. marca. O necelé dva mesiace si tak budeme môcť vypočuť 40 kľúčových piesní tvorby U2, ktoré kapela nahrala v nových aranžmánoch v priebehu posledných dvoch rokov. V niektorých hudobníci dokonca pozmenili aj texty.

Na celý proces producentsky dohliadal samotný The Edge a na albume sa objavia aj nesmrteľné piesne ako „With Or Without You“, „One“ alebo „Beautiful Day“. Ochutnávka v podobe hitu „Pride (In The Name Of Love)“ je už teraz dostupná na vypočutie na všetkých streamingových platformách.

„Hudba vám dáva možnosť cestovať v čase. A nás začalo zaujímať, aké by to bolo, preniesť naše rané piesne do 21. storočia,“ hovorí The Edge. „To, čo začalo ako experiment, sa rýchlo vyvinulo v posadnutosť a množstvo našich piesní podľahlo novým interpretáciám. Nové tempo, tóniny a v niektorých prípadoch aj úplne nové akordy a texty,“ dodáva a upozorňuje tak fanúšikov na vypočutie albumu.

STREAM:
https://umusicsk.lnk.to/PrideSoS

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Taylor Swift sent a powerful message to people who underestimate young voters

Politics

Vyhraj Playko!

Entertainment

Drake, Ed Sheeran and Eminem Are Spotify’s Biggest Artists Ever

Entertainment

James Murdoch seen as favorite to replace Musk as Tesla chair

Politics

Connect