Connect with us

Koncerty

BRYAN ADAMS V DECEMBRI V BRATISLAVE!

Kanadský spevák je už druhý rok na celosvetovom turné So Happy It Hurts, s ktorým tento rok zavíta nielen do USA, Japonska, Singapuru, Thajska, Malajzie, či Filipín, ale aj k nám na Slovensko.

17.decembra sa predstaví so svojim koncertným programom v Tipos Aréne – Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Bryan Adams má povesť jedného z najvzrušujúcejších „live“ hudobníkov na svete. Jeho energický spev a prítomnosť na pódiu sú osvedčenou zábavou už viac ako 40 rokov! Hranie po pandemickej vynútenej pauze si očividne užíva a tento rok v decembri sa o tom môže presvedčiť aj slovenské publikum.

S 17-timi štúdiovými albumami a štyrmi novými štúdiovými albumami v roku 2022, vrátane „So Happy It Hurts“ (ktorý bol nominovaný na cenu Grammy) a „Pretty Woman – The Musical“, Bryan Adams vytvoril veľa skvelých diel. Okrem albumov Classic pt. I a pt. II, ktoré obsahujú nové nahrávky jeho najväčších hitov, ktoré boli digitálne vydané v ATMOS prostredníctvom Platoon, sú tieto albumy k dispozícii aj fyzicky u BMG.

Jeho piesne priniesli mnoho ocenení a vyznamenaní, vrátane troch nominácií na Oscara, piatich nominácií na Zlatý glóbus, Grammy a 20 cien Juno.

Chceš vyhrať Playstation 5 + Hra + 8K TV? Zapoj sa vyhraj

Just klikni na obrázok & have fun!

Bryan Guy Adams je kanadský spevák, skladateľ, ale aj vášnivý fotograf a jeden z najpredávanejších spevákov všetkých čias. Nezabudnuteľné hity (Everything i do)I do it for you, Heaven, Run to you, Please forgive me, Somebody, či Summer of 69 nechýbajú ani na jeho aktuálnom turné So happy it hurts, s ktorým 17.decembra 2023 zavíta aj na Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave.

Vstupenky exkluzívne v predaji v sieti Ticketportal od piatka 24.3.2023 od 10:00 hod.

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Celeste Buckingham na jednom pódiu s Brianom Mayom

news

Skupina IMT SMILE oznamuje vydanie live albumu BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE

news

Do Prešova opäť zavítajú mená svetového formátu aj to najlepšie z domácej scény. Dobrý festival začína už o mesiac!

PROMO

Oslávte mesiac zamilovaných v Bratislave v spoločnosti muzikálu Biograf Láska

Kultúra

Advertisement
Advertisement

Hlavní partneri:

Connect