Connect with us

Festivaly

LOVESTREAM FESTIVAL ZVEREJNUJE TAKMER KOMPLETNY LINE UP!

Photo © 2022 Chris Phelps www.chrisphelps.com Imploding the Mirage Tour 2022 Wolstein Center - Cleveland, OH 10.7.22.

Slovenský LOVESTREAM ohlasuje na druhý ročník ďalšie skvelé mená!

LOVESTREAM festival po megaúspešnom LINE UP-e v roku 2022, kedy v Bratislave vystúpili Red Hot Chilli Peppers aj Dua Lipa ani vo svojom druhom ročníku nepoľavuje v počte hviezd na meter štvorcový. Fanúšikovia sa už teraz môžu tešiť okrem už skôr ohlásených Imagine Dragons na mená ako The Killers, Editors, Jason Derulo, Martin Garrix, Michael Patrick Kelly, Jessie Ware, či Rag’n‘Bone Man a zoznam účinkujúcich ešte stále nie je konečný!

Augustový víkend 18. – 20.8.2023 ponúkne v Bratislave – Vajnoroch tri dni skvelých koncertov a svetových show! Všetko to uzavrie v nedeľu jedna z najžiadanejších kapiel súčasnosti IMAGINE DRAGONS , v sobotu dvakrát ocenený svetový DJ roka HARDWELL a prvý deň festivalu americká rocková skupina The Killers!

Brandon Flowers a Dave Keuning založili túto skupinu v roku 2001 v Las Vegas, dopĺňajú ich Marc Stoermer a Ronnie Vannucci jr.. Na konte už majú sedem štúdiových albumov, ku ktorým čoskoro pribudne ôsmy. Medzi ich najznámejšie skladby v našich končinách jednoznačne patria hity When you were young, Mr. Brightside, Somebody Told Me, All these things that I’ve Done a predovšetkým The Human.

The Killers boli sedemkrát nominovaní na Grammy a sedemkrát na BRIT Awards. V roku 2006 získali ocenenie Najlepšia rocková skupina na MTV Awards a o rok neskôr sa stali Najlepšou zahraničnou kapelou na Brit Award!

Rôznorodosť piatkového programu festivalu potvrdzujú aj ďalší účinkujúci – tento rok už štvrtýkrát korunovaný DJ roka číslo 1. – holandský house DJ Martin Garrix, vlastným menom Martijn Garritsen, britský indie-rockový kvartet Alt-J, ďalší brit Rag’n‘Bone Man, ktorý sa preslávil v roku 2016 hitovkou Human, ale aj belgický sólový umelec Max Colombie známejší pod pseudonymom Oscar and the Wolf. Piatkový program začne už skôr ohlásený, čochvíľa 26-ročný nemecký spevák Kamrad známy hitom I Believe.

Sobota bude prevažne v tanečnom rytme, keďže ju zakončí DJ Hardwell, no ešte pred ním si príde na svoje hlavne nežnejšie fanúšikovské zázemie, pretože LOVESTREAM festival privíta na svojom pódiu aj amerického speváka, textára a tanečníka menom Jason Derulo, ktorý určite prinesie „miamský“ temperament a ponúkne svoju show plnú hitov ako Acapulco, Love not war, Wiggle, In my head a mnoho ďalších…Už skôr oznámený Alvaro Soler je zárukou skvelej tanečnej zábavy a o tú sa postará aj švajčiarska elektronická skupina Kadebostany producenta a DJ-a Guillaumeho de Kadebostany, ktorí sa preslávili najmä skladbou Castle in the snow.

V nedeľnom programe sa na hlavnom pódiu predstavia aj zástupcovia domácej scény, konkrétne Celeste Buckingham v doprovode skupiny King Shaolin, priestor dostane aj mladý a talentovaný skladateľ, klavirista a autor Marek Danko známejší pod pseudonymom Mark Dann a potom už bude

patriť najväčšie pódium festivalu jednému z aktuálne najhranejších interpretov súčasnosti u nás, írskemu skladateľovi, spevákovi a textárovi menom Michael Patrick Kelly, ktorého hity ako Beautiful Madness, či Throwback určite potešia nielen všetkých verných fanúšikov, ktorých má aj na Slovensku neúrekom a na ktorých sa už teraz teší, ako prezradil pri rokovaniach o svojej účasti na LOVESTREAM festivale.

Aj v nedeľu máme zástupcu britského indie-rocku, pretože v zostave účinkujúcich nechýbajú ani Editors z Birminghamu, ktorí ponúknu hudobnú ochutnávku svojej tvorby, tvoriacu doteraz 7 štúdiových albumov a hity ako Bullets, Munich, Smokers outside the hospital doors, či Papillon.

Do trojdňového festivalového finále už fanúšikov privedie britská speváčka a skladateľka Jessie Ware, ktorá sa preslávila skladbou Wildest Moments a ktorá koncom apríla vydáva svoj nový album Thats feels good!

A potom už nastane veľkolepé finále, ktorého sa určite nevedia dočkať všetky vekové skupiny, ktoré majú vo svojej DNA zakódované najväčšie hity ďalších účinkujúcich z Las Vegas – skupiny Imagine Dragons! Ich dvojhodinová smršť hitov bude určite tým pravým zakončením LOVESTREAM festivalu 2023, ktorý dnes zverejnil väčšinu účinkujúcich, aj keď – to stále nie je všetko…

Zakladateľka a organizátorka festivalu Silvia Nemčovičová: “Verím, že sme potešili viacerých slovenských fanúšikov – za veľkými menami už nemusia cestovať, ale vychutnať si ich doma na Slovensku, no môžem prezradiť, že o niekoľkých zaujímavých menách aj na ďalších pódiách festivalu a o jednom mene na sobotu ešte stále tuho rokujeme…Viac prezradíme už čoskoro!“

Oznámením takmer kompletného LINE UP-u a súčasne piatkového headlinera, sa oficiálne spúšťa predaj vstupeniek aj na prvý festivalový deň. Najväčší záujem sa však vďaka vyskladanému programu očakáva o 3-dňové vstupenky, ktoré sú momentálne v ponuke od 189,- EUR. Viac info o vstupenkách nájdete na www.lovestream.skwww.ticketportal.sk

Doteraz potvrdení účinkujúci LOVESTREAM FESTIVAL 2023:

IMAGINE DRAGONS

THE KILLERS

DJ HARDWELL

DJ MARTIN GARRIX

JASON DERULO

EDITORS

MICHAEL PATRICK KELLY

ALT-J

RAG’N’BONE MAN

KAMRAD

JESSIE WARE

OSCAR AND THE WOLF

KADEBOSTANY

CELESTE BUCKINGHAM & KING SHAOLIN

MARK DANN

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Advertisement
Advertisement

Hlavní partneri:

Connect