Connect with us

Czech News

Pavel Callta – Vrásky z lásky

Sotva ubehol mesiac a obľúbený spevák a skladateľ Pavel Callta nás opäť zásobuje novou hudbou. Po úspešnom letnom singli „Skvělej den“, ktorý sa dočkal videoklipu priamo z New Yorku, prichádza Callta s ďalším rýchlym a energickým trackom. Tentokrát sa volá poeticky „Vrásky z lásky“ a rozpráva o dlhodobom partnerskom súžití, ktoré aj keď má svoje muchy, nestráca svoje kúzlo. Ústrednú dvojicu v snímke stvárnili influenceri a Pavlovi kamaráti – Erik Meldik a Dominika Šťovíčková (známa aj ako MamaDomisha), ktorí v reálnom živote tvoria pár. Pre Erika to nie je prvé stretnutie s hudbou Pavla Calltu, zahral si už totiž vo videoklipe „Naštěstí“, a to pred desiatimi rokmi.

„I když někdy se trošku s*rem, láska táhne nás zpátky. I když spolu stárnem rychlejž, miluju tvý vrásky z lásky.“ – Tak začína refrén novej piesne „Vrásky z lásky“ od Pavla Calltu, ktorý vystihuje význam celého singlu. „Je to taký odľahčený vzťahový song,“ hovorí Callta o singli, ktorý sám označuje ako vtipný song o láske. Autentický track plný úprimnosti a energie má opäť autorsky na svedomí spevák, o produkciu sa postaral Ondřej Žatkuliak, o edit Daniel Vrba, obidvaja z Rooftop Studia. „Tento song som napísal spontánne zo dňa na deň, nahral som gitary, a tak ma to bavilo, že som si povedal, že by som rád stihol klip ešte pred letom,“ popisuje Pavel, s akou rýchlosťou singel vznikol.

Chceš vyhrať Playstation 5 + Hra + 8K TV? Zapoj sa vyhraj

Just klikni na obrázok & have fun!

Vtipná snímka z dielne Nikity Rubleva, predovšetkým režiséra rapových videoklipov, sleduje partnerskú dvojku Erika a Dominiku, ako s osobnou ľahkosťou riešia bežné partnerské peripetie, čo dokonale podčiarkuje text najnovšieho singla charizmatického speváka. O finálnu postprodukciu a strih sa postaral Tobiáš Petschenka.  

Koncertné leto je už v plnom prúde a Pavel Callta tak navštívi rôzne zákutia Českej republiky. Medzičasom dopisuje piesne na svoj piaty štúdiový album. „V lete máme rôzne koncerty po celej ČR. Užite si leto a keď vrásky, tak len z lásky,“ uzatvára s úsmevom spevák.

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Advertisement
Advertisement

Hlavní partneri:

Connect