Connect with us

MOVIEZ!

No Time To DIE

A je to tu zas!

Tento rok som sa po pravde tešil že v Apríli2021 ako uvádzal aj posledný trailer, či poster už uvidím novú Bondovku, no opäť márne. Trailer nech je hocijak zostrihaný už pozná každý a z filmu viac scén tvorcovia prezradiť nechceli, takže iba zmenili dátum na plagáte, použili druhú verziu traileru a je to vybavené! Nech sa páči, divák nech si opäť raz pozrie to isté čo už niekoľko krát videl! Veď prečo nie 🙂

Presúvanie premiéry začína byť asi pravidlom, alebo je to nepodarená stávka, že ešte koľko krát nám to budú fanúšikovia tolerovať?
Pevne verím, ž tomu tak nie je a zo mňa hovorí iba nespokojnosť, pretože to čakanie je na tom celom asi to najhoršie. Ako sme už písali minulý rok, spoločnosť Universal Studios sa snaží vyhnúť vysokej strate ktorú pandémia so sebou prináša, ale podľa mňa si treba priznať že stým treba niečo robiť, pretože ak pandémia tu bude ďalší rok, tak sa to bude prekladať do nekonečna? V dnešnej dobe iné spoločnosti prešli na stream a ja nevidím problém v tom, aby tak urobilo aj ďalšie štúdio. V kuloároch sa hovorí, že všetky štúdia prechádzajú na stream, lebo pravdepodobnosť, že sa kiná opäť otvoria aj tento rok je veľmi mizivá. Teda logicky

„nechceme prísť o diváka, tak mu ponúkneme inú alternatívu“.

Ja som o streame hovoril ešte keď nastúpila corona, a zatvárali sa kiná, že je to ďalší možný spôsob ako neprísť o diváka zarobiť a zároveň splniť termíny. Tento rok boli moje slová vypočuté a ako som už písal prechádza sa na túto alternatívu.

Samozrejme dá sa to robiť aj takto nešikovne, viac ktomu už písať ani netreba, keď chcete prečítajte si minuloročný článok, kde som sa tejto téme venoval podrobnejšie.

Spomínaný článok:

Čo dodať na záver? V tomto prípade je to ťažké, keďže tu sa nedá predpokladať nič lebo termíny sa neplnia a očakávať sa dá všetko. Snáď tento poster už hovorí o online premiére a film sa konečne dostane von a film si konečne pozrieme hoc aj v online podobe.

ODOBERAJ NEWZKY! ;)

Don't Miss:

Justice League 2

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

FAST 9

MOVIEZ!

BAD BOYS FOR LIFE

MOVIEZ!

Hip Hop Žije sa výrazne mení, v roku 2020 prinesie niekoľko noviniek!

NEWZ!

EMINEM ODPREMIÉROVAL NOVÝ KLIP „DARKNESS“

NEWZ!

Connect
ODOBERAJ NEWZKY! ;)