Connect with us

MOVIEZ!

3X A DOSŤ!!!

V KINÁCH ZA:

Kľudne by sa to mohlo po novom volať aj takto, nakoľko tvorcovia naťahujú fanúšikov s premiérou a ta sa stále presúva. Corona zasiahla celý svet, teda aj ten filmový. Filmy sa prestali na nejakú dobu točiť a je logické že filmové štúdia sa snažia chrániť si svoje investície, aby nedopadli ako napr. BLOODSHOT,

ktorý prišiel na celom svete do kín práve v čase kedy zauradovala prvá vlna corona epidémie. Výsledok, slabá návštevnosť a teda aj prepad v ziskoch a je pod slnkom jasné, že filmová spoločnosť UNIVERSAL STUDIOS sa snaží vyhnúť posúvaním termínu, podobnému scenáru ktorý postihol už spomínaný film kde si hlavú úlohu zahral Vin Diesel. Tretí termín by už mohol byť konečne posledný, pretože po pravde pomaly ale isto opadá aj nadšenie fanúšikov vidieť tento film. Tak ako aj u nás aj do USA dorazila druhá vlna COVID 19 a na internete sa už rozoberá téma Jamesa Bonda a jeho ďalšieho osudu. Kto je v dnešnej dobe ochotný čakať viac ako rok na film ktorý zatiaľ len traileruje a premiéra je v nedohľadne? Odpoveď na túto otázku ukáže až samotná návštevnosť kín na celom svete a čísla tržieb, no už dnes sa môže očakávať, že zisky nebudú asi tak priaznivé ako sa pôvodne očakávalo. Veľkú rolu v tom zohrá fakt či sa bude opäť termín premiéry posúvať a na túto otázku odpoveď nevie zatiaľ nikto, stále svieti dátum Apríl2021 a my dúfame, že k ďalšej zmene už nepríde.

História premér:


1.decembra 2019 vyšiel theaser a po ňom trailer s dátumom premiéry stanovený na Apríl 2020.

Neskôr prišla správa že to bude november 2020 o čom hovorí aj tento trailer:

Takže z apríla 2020 sa stal november2020, ale už každý fanúšik bondoviek vie, že nieje tomu celkom tak, dátum sa totižto opäť posunul a to na dejavu -date, len si iným koncovím číslom 😀 teda apríl 2021.

Situácia sa má takto, že osud poslednej Bondovky diktuje epidémia a strach o zisky ktorý je cítiť celým filmovým priemyslom, pretože táto situácia sa bohužiaľ netýka len tohto formátu, ťažké rozhodnutia, ktoré ovplyvnia zisky spoločnostiam nezávidíme, ale o tom až neskôr. Len treba dávať pozor aj na to, že kde sa veľa kombinuje, sa môže stať že sa až prekombinuje. Dobre to poznáme z hokeja, ale to sme už odbočili 😉 Bude teda premiéra NO TIME TO DIE apríl 2021? , alebo príde ďalší termín. Je to síce dobrá otázka, no ešte lepšia je či bude ešte o viac ako rok propagovaný film, ktorý sa trailerovo aktualizuje len v počte minút a koncového scrennu s termínom premiéry rovnaký záujem, ako pri uvedení prvého theaseru v roku 2019 a teda sa ľuďom až tak nezunuje po toľkej dobe čakania.

Vyčkávacia taktika môže priniesť úspech, ale keď sa to až veľmi prekombinuje môže to mať aj nečakané následky. K tomu všetkému strašne veľa faktorov ovplyvňuje tento film a jeho osud vo filmovom svete (biznise), čo môže filmu dosť uškodiť. Bude to teda risk a pôjde už konečne von? Filmové spoločnosti v boji s epidémiou a časom zabudli na jednu vec, nieje nič horšie ako sklamaný divák. Jendoducho pri tak dlhom vyčkávaní si povedia ja si to pozriem v telke a toto by bol jeden z najhorších scenárov, ktorý tento film môže postihnúť…

Popravde Na Slovensku sa na tento film už akosi zabudlo a to ešte nemal ani celosvetovú premiéru. Pevne veríme že v UNIVERSAL STUDIOS vedia čo robia a filmu sa v budúcom roku dočkáme a že si ho divák bude môcť konečne vychutnať aj v Slovenských kinách.

ODOBERAJ NEWZKY! ;)

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

FAST 9

MOVIEZ!

BAD BOYS FOR LIFE

MOVIEZ!

Hip Hop Žije sa výrazne mení, v roku 2020 prinesie niekoľko noviniek!

NEWZ!

EMINEM ODPREMIÉROVAL NOVÝ KLIP „DARKNESS“

NEWZ!

Connect
ODOBERAJ NEWZKY! ;)