Connect with us

news

Robert Burian posiela do sveta energickú letnú skladbu Another Night v spolupráci s Martinom Harichom

Producent najúspešnejšieho letného singla v dejinách Slovenska Robert Burian prichádza s letným prekvapením v podobe optimistickej skladby Another Night. Do spolupráce si prizval speváka Martina Haricha, ktorý sa postaral o text a melódiu.

„Od začiatku bolo mojím cieľom napísať skladbu, na ktorú si budú môcť zatancovať všetci. Zabudnúť na každodenné starosti a len tak sa nechať unášať jej rytmom v blízkosti svojich najbližších,“ povedal o skladbe Martin Harich. Po energickej skladbe Liar a tajomnej skladbe Know-How je to opäť nová farba v jeho autorskom portfóliu. Producenta Roberta Buriana evidoval, ale až minulý rok sa po prvýkrát stretli na letných festivaloch. „Po mojom koncerte ma oslovil na spoluprácu. S každej doterajšej spolupráce som si niečo nové odniesol, a tak som neváhal. Prvý beat mi Robert poslal hneď na druhý deň. Cítil som z neho energiu a jeho typický rukopis. Spevová linka a text sa mi už následne písali jednoducho,“ dodal spevák.

Radosť zo spolupráce na skladbe Another Night neskrýva ani producent: „Maťa ako speváka vnímam už dlhšiu dobu. Patrí medzi ľudí s obrovským talebom a vždy, keď sa spomenie jeho meno, tak si ho spájam s kvalitou, pozitívnou energiou a rešpektom.“ Robert Burian prezradil, že keď Martina Haricha počul naživo spievať, nevedel sa dočkať osobného stretnutia. „Aj keď by som dokázal byť na jeho koncerte celý deň, nevedel som sa dočkať, kedy skončí a pôjdem za ním. Spýtal som sa ho, či neskúsime spolu niečo vymyslieť. Neváhal som. Riskol som to,“ priznal talentovaný Burian. „Úprimne sa priznám, že na svojom živote hudobníka mám najradšej tú cestu. Cestu, na ktorej spoznávam nových ľudí, učím sa nové veci, budím sa do splnených snov… Som za to neskutočne vďačný. Rovnako aj za každú príležitosť spolupracovať s úžasnými ľuďmi. Ďakujem za novú pesničku človeku, ktorého už dnes poznám aj ako songwritera, muzikanta, speváka a hlavne kamaráta,“ poďakoval sa.

Videoklip ku skladbe pripravil režisér Rajmund Petrik a nesie sa v duchu myšlienky: „Spomaľ a vychutnávaj moment.“

zdroj: Andrea Čurná

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Advertisement
Advertisement

Hlavní partneri:

Connect