Connect with us

news

Anabela Mollová odštartovala sólovú kariéru

Speváčka Anabela Mollová, ktorá sa zapísala do povedomia verejnosti ako členka populárnej skupiny Fragile a účinkovaním v obľúbenej šou RTVS Milujem Slovensko, urobila významný krok vo svojej kariére. Ohlásila, že sa vydáva na sólovú dráhu a nedávno oficiálne predstavila svoju prvú autorskú skladbu s názvom „Hľadám“. Tento dlho očakávaný moment sa odohral na špeciálnom evente v Bratislave, kde sa zišla široká verejnosť, aby oslávila jej nový začiatok.

Anabela Mollová je na slovenskej hudobnej scéne prítomná takmer desať rokov, pričom sa neustále venuje zdokonaľovaniu svojho speváckeho a hudobného talentu. Preto nie je žiadnym prekvapením, že sa rozhodla pre sólovú kariéru, ktorá jej umožní plne využiť svoje schopnosti a kreatívne vízie. 29-ročná speváčka, ktorá má exotický pôvod, sa rozhodla pri svojej prvotine spolupracovať s talentovaným hudobníkom a spevákom Markusom Danielom, ktorý je nielen jej partnerom na pódiu, ale aj v súkromí. „Skladba Hľadám je taká moja spoveď a zložila som ju s človekom, ktorého milujem, preto je pre mňa veľmi špeciálna, je to také naše prvé “bábätko” povedala Anabela, čím odhalila kúsok zo zákulisia tvorby skladby Hľadám.

Novinka sa má aj svoju vizuálnu podobu, ktorú vytvoril kameraman a režisér Dominik Janovský. Videoklip sa nakrúcal v Bratislave a speváčku v ňom môžeme vidieť v niekoľkých rôznych podobách. Tie dodávajú klipu dynamiku a zaujímavý vizuálny príbeh. „Chcela som, aby bol videoklip taký prirodzený ako je aj pesnička. V niektorých záberoch som úplne naturálna, takmer bez make-upu. Som rada, že sa s celkovou predstavou stotožnil aj tím skvelých ľudí, s ktorými som mala možnosť spolupracovať,“ vysvetlila Anabela.

Slávnostná premiéra videoklipu sa konala na špeciálnom evente v Bratislave, kde Anabelu podporila rodina aj priatelia. Na podujatí sa objavila spolu s moderátorom Martinom Nikodýmom, s ktorým ju spája spoločné účinkovanie v šou Milujem Slovensko. Nechýbala ani jej domovská kapela Fragile, ktorej je Anabela členkou už šiesty rok. Pre tento významný okamih si speváčka vybrala elegantné biele šaty, ktoré symbolizovali nový začiatok jej sólovej dráhy a krst jej novej kariéry. Atmosféra na podujatí bola príjemná a plná radosti, a to nielen z dôvodu jej nového počinu, ale aj z úprimnej podpory všetkých prítomných. „Počúvať Anabel v Milujem Slovensko je pre mňa vždy veľký zážitok. Neraz prevýši originál. Držím jej palce, nech sa darí jej prvej autorskej skladbe!“ dodal Martin Nikodým, ktorý celý event uvádzal a svojím priateľským prístupom prispel k srdečnej atmosfére podujatia.

Anabela Mollová tak vykročila na novú cestu, ktorá jej otvára dvere k väčšej hudobnej slobode a možnosti prejaviť svoje umelecké ja naplno. Jej prvá skladba Hľadám je len začiatkom a a už teraz pripravuje ďalšie hudobné skvosty, ktoré čoskoro prinesie.

zdroj: Andrea Čurná

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Advertisement
Advertisement

Hlavní partneri:

Connect