Connect with us

news

Anita Soul privoláva leto fresh novinkou Summerjam, pozrite si fantastický klip!

Slovenská R’n’B diva Anita Soul má zimy už dosť a tak sa rozhodla privolať leto s novým sviežim songom, ktorý nesie názov Summerjam. Anita ho spieva po slovensky, ale znie absolútne svetovo. Autormi hudby k novinke sú bratia Hodekovci Dávid a Áron Hodek, o  produkciu sa postaral hudobník, skladateľ a producent Dávid „H0wdy“ Hodek. Summerjam je v poradí tretím singlom k albumu, ktorý speváčka aktuálne finalizuje.

Anitu Soul označujú hudobní kritici za speváčku so zahraničným hlasom. Presne tak znie aj v novinke Summerjam, ktorá sa nahrávalaa produkovala v H0wdyho v štúdiu v Komárne.

Premýšľali sme, o čom urobíme text a jednoznačne sme sa zhodli, že už potrebujeme slnko, teplo, hudbu a emócie. Pieseň sme nazvali Summerjam a aj keď to na prvé počutie znie, že je to nejaká letná párty a jamovačka, v skutočnosti sme tak nazvali emóciu, ktorá sa vynára ako spomienka na letný večer. A to s človekom, s ktorým sa „ona“ cíti v úplne inej dimenzii. Po nahratí spevu som pieseň poslala na mix a mastering Maiky Beatzovi, ktorý mi mixuje celý album,“ prezradila Anita Soul.

Anita si pri písaní textov berie inšpiráciu z každodenného života, ale aj z príbehov, ktoré sa dejú okolo nej. Inšpiruje ju aj samotný David Hodek, s ktorým sa jej skvelo spolupracuje.

Chceš vyhrať Playstation 5 + Hra + 8K TV? Zapoj sa vyhraj

Just klikni na obrázok & have fun!

S bratmi Hodekovcami sa mi tvorí výborne, som strašne rada, že môžem s nimi robiť. Sú to naozaj mimozemšťania, extrémne talentovaní, kreatívni a snaživí ľudia. Patria naozaj medzi top svetovú triedu a tým pádom to išlo veľmi ľahko. Sú to super chalani aj po ľudskej stránke, skrátka sú mi ako rodina,“ vyznala sa speváčka.

Klip k novinke Summerjam má na konte Dsfx team, kameru a réžiu mal na starosti Peso1m. Anita sa v ňom aj so svojou crew ocitne v rôznych summerjam svetoch. Na klipe sa podieľala aj samotná speváčka, ktorá mala od začiatku jasnú víziu ako má vyzerať výsledný vizuál.

Nakrúcali sme v ateliéri, kde sme nasimulovali tri rôzne priestory. Chcela som to mať presne v takomto moode, kde mi vlastne na mieru vytvorili virtuálne vesmírne svety. Ako vždy som sa podieľala na všetkom, vrátane námetu či návrhov farieb. Po hrubom strihu som potom vyberala zábery a strihy s Pesom a finalizovala celý vizuál. V klipe mi tentokrát účinkujú aj chlapci, s ktorými hrávam, objavia sa na záberoch vo vesmíre na malých lietajúcich ostrovčekoch,“ hovorí o klipe Anita.

O styling sa v klipe postarala Mirka Danielová, make-up mal pod palcom vizážista Adam Rox.

Pracovalo sa mi výborne, bola sranda, pohoda a kľud. A hlavne mala som okolo seba ľudí, ktorí sú šikovní a majú dobrú energiu, a to je podstatné. Aj keď sme mali len jeden deň nakrúcania a museli sme stihnúť všetko, čo sme si vymysleli. Aj napriek tomu, že to bolo vy

erpávajúce, tak to dopadlo super. Vlasy som mala opäť extra, vo väčšine záberov sme použili parochne z ľudských vlasov, ktoré vyrába na mieru značka Exclusive wigs. Česala ma a celkovo pomáhala s hairstylingom moja šikovná kaderníčka Xénia zo salónu Kiwi,“ s úsmevomuzatvára Anita Soul. 

Speváčka Anita Soul je doma v žánroch jazz, soul a predovšetkým R&B, na konte má dva albumy, množstvo singlov a zahraničných spoluprác. Je vyhľadávanou speváčkou u popredných interpretov a muzikantov. Spolupracovala s nositeľom Grammy Robertom Glasperom, ale aj Rytmusom, Oskarom Rózsom, Martinom Valihorom, Majkom Spiritom, Monikou Bagárovou, Chrisom Daveom či Poogie Bellom. V roku 2022 hosťovala aj na albume Saturnus – Eugen Vizváry, kde si zaspievala duet so svetovou hviezdou z USA Doobie Powellom slladbu s názvom So fine. Okrem toho vydala minulý rok dva single v štýle R’n’B skladbu Lepšie mi je a Už si môj, ktoré sú predzvesťou jej pripravovaného sólového albumu na jar tohto roka. 

:klip Summerjam:

Facebook: https://www.facebook.com/AnitaSoul.SK/?locale=sk_SK

Instagram: https://www.instagram.com/anitasoulofficial/

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Advertisement
Advertisement

Hlavní partneri:

Connect