Connect with us

Festivaly

LOVESTREAM FESTIVAL V PIATOK OZNÁMI TAKMER KOMPLETNÝ LINE UP

Slovenský festival LOVESTREAM už o pár dní predstaví takmer kompletný
LINE UP, ktorým potvrdí svoju pozíciu TOP hudobného eventu na Slovensku.

LOVESTREAM festival už počas svojho prvého ročníka pokoril všetky očakávania a splnil slovenským fanúšikom to, čo sa predtým zdalo len ako odvážny sen. Po megaúspešnom LINE UP-e v roku 2022, kedy v Bratislave vystúpili Red Hot Chilli Peppers aj Dua Lipa, sa organizátori LOVESTREAM festivalu nehodlajú tento rok nastavenú latku podliezť!

20.8.2023 Bratislavu návštívi aktuálne jedna z najžiadanejších kapiel IMAGINE DRAGONS a dvakrát ocenený svetový DJ roka HARDWELL, a ako sľubuje majiteľka a zakladateľka LOVESTREAM festivalu Silvia Nemčovičová: “S oznámením LINE UP-u sme sa neponáhľali, pretože našou prioritou bolo pre fanúšikov vyskladať program, aký na Slovensku ešte nezažili. Som presvedčená, že prinášame na Slovensko to najlepšie a verím, že to naši fanúšikovia ocenia.”

LOVESTREAM festival aj dnes prekonáva všetky očakávania. Aj vďaka už odhalenému headlinerovi IMAGINE DRAGONS, ktorí vystúpia v nedeľu 20.8.2023, sú už dnes nedeľné lístky v pôvodnej kapacite takmer vypredané. Oznámením takmer kompletného LINE UP-u a súčasne piatkového headlinera, sa oficiálne spustí predaj vstupeniek aj na prvý festivalový deň. Najväčší záujem však vďaka vyskladanému programu organizátori čakajú o 3-dňové vstupenky.

Festival už avizoval výrazné zmeny oproti prvému ročníku. Medzi najväčšie novinky patrí nový veľký priestor vo Vajnoroch, ktorý poskytuje festivalu úplne nové možnosti v programe, sprievodných akciách či dokonca aj v podobe hudobnej produkcie až do skorých ranných hodín. LOVESTREAM tak výrazným spôsobom potvrdzuje svoje kvality a ambície.

Ďalšie informácie, podrobný hudobný aj sprievodný program bude festival fanúšikom zverejňovať postupne.

LOVESTREAM predstaví LINE UP exkluzívne už tento piatok 3.3.2023 v Rannej šou Fun rádia počas hodiny špeciálne venovanej interpretom LOVESTREAM festivalu. Predaj piatkových vstupeniek sa spustí 3.3.2023 o 10:00 hod. na www.lovestream.sk a v sieti Ticketportal.

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Taylor Swift sent a powerful message to people who underestimate young voters

Politics

Vyhraj Playko!

Entertainment

Drake, Ed Sheeran and Eminem Are Spotify’s Biggest Artists Ever

Entertainment

James Murdoch seen as favorite to replace Musk as Tesla chair

Politics

Connect