Connect with us

Kultúra

Lucia Gibarti prichádza s energickou novinkou Flame so šmrncom elegancie

Mladá talentovaná speváčka Lucia Gibarti predstavuje singel Flame plný hravosti a sviežosti, ktoré sme mohli cítiť aj v predchádzajúcej piesni v duete Veď vieš s Lukášom Adamcom, známeho aj ako úvodná pieseň k seriálu Mama na prenájom v televízií Markíza. Téma novinky hovorí o pocite, ktorý máme, ak stretneme niekoho naozaj zaujímavého a máme chuť s ním odísť aj na kraj sveta.

Lucia Gibarti odkazuje v piesni všetkým ženám, aby neváhali len tak kedykoľvek povedať svojim polovičkám, priateľom, manželom či partnerom, že sa im páčia a dať im najavo, že práve oni sú pre nich tí „naj“ a nik iný sa im nevyrovná. „Častokrát v sebe nesieme krásne emócie, no bojíme sa ich naplno prejaviť, čo je škoda, pretože očakávať, že druhá strana vie presne, čo si v daný moment myslíme, je niekedy veľmi naivné,“ ozrejmuje speváčka, ktorá je autorkou textu.

Popová skladba s jemnými prvkami funky získala svoju sviežosť a hravosť kombinovaním elektronických zvukov so živými nástrojmi tak, aby dosiahla čo najväčšiu dynamiku, živosť a organický zvuk. Pri nahrávaní demo verzie v košickom štúdiu The Parentals sa skladba zapáčila producentovi Mirovi Felberovi natoľko, že na nej začali hneď pracovať a hľadať rôzne zvuky, ktoré by produkčne skladbu dotvorili. Na produkcii sa podieľali aj členovia speváčkinej kapely a skladbu spoluprodukoval gitarista Rado Šulek. Basgitaru nahral ostrielaný Martin ,,Miťo,, Samuely a bicie Dan Urban.O mix sa postaral Miro Felber a o master Peter Halgaš.

Vizuálna stránka skladby získala pozitívnu náladu s estetickým podtónom v hoteli Zelená Lagúna na Domaši. „Vďaka perfektnej majiteľke hotela Silvii Manduľákovej sme mali k dispozícii všetky lokácie a k tomu v neposlednom rade ako bonus aj úžasnú atmosféru. Klip natáčal režisér Peter Gábor, s ktorým sme si veľmi dobre sadli a mali sme podobné názory už v začiatkoch v rámci plánovania scenára. Peter je profík s bohatými skúsenosťami, ktorý sa podieľa aj na rôznych televíznych či veľkých filmových projektoch,“ teší sa z výsledku Lucia Gibarti.

Hereckú rolu vo videoklipe si zahral spolu so speváčkou Matej Borčík, ktorý stvárnil úlohu fotografa. Zaujímavosťou je, že Matej je aj v reálnom živote okrem iného profesionálny fotograf pod menom M. B. Photographer a svoju rolu vo videoklipe zvládol naozaj bravúrne.

„Vystriedala som mnoho outfitov a účesov a keďže mi deň pred natáčaním vypadla maskérka, musela som celý styling zvládnuť sama. Môj reálny čas na prezlečenie, zmenu účesu a make-upu bol pár minút pred každou scénou, ale bola to príjemná výzva,“ s úsmevom prezrádza interpretka nečakanú situáciu z nakrúcania.

Predchádzajúci duet s Lukášom Adamcom s názvom Veď vieš, ku ktorému nakrútili videoklip s režisérom Michalom Nemtudom, sa teší aj výberu televízie Markíza ako úvodnej piesne k seriálu Mama na prenájom. „Čoskoro plánujem vydať ďalšiu pieseň, no ešte nebudem prezrádzať detaily, pretože predtým čaká mojich fanúšikov ešte jedno milé prekvapenie a tiež s kapelou plánujeme veľa festivalových a klubových koncertov po Slovensku,“ uzatvára Lucia Gibarti, charakteristická svojou autentickosťou, nevšednou farbou hlasu a hlavne chuťou tvoriť, hrať a koncertovať s bezhraničnou láskou k hudbe.

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

IMT SMILE – 20 rokov od vydania legendárneho albumu Exotica

Koncerty

Eminem vydáva album The Death of Slim Shady (Coup de Grâce)

news

Igor Kmeťo mladší sa pripomína slovenským fanúšikom novinkou Stále som

news

Videoklip k skladbe Petra Lipu „Človek“ sa stal najlepším študentským animovaným filmom za ostatných 12 rokov!

news

Advertisement
Advertisement

Hlavní partneri:

Connect