Connect with us

Kultúra

Eros Ramazzotti: Najviac zo všetkého momentálne potrebujeme lásku

Eros Ramazzotti svoj posledný štúdiový album BATTITO INFINITO venoval téme – LÁSKA. S týmto posolstvom aktuálne, v rámci celosvetového turné, cestuje po Európe. Taliansky idol prinesie romantiku do Košíc už o mesiac, v Bratislave svoje love songy predstaví v polovičke apríla tohto roku.

Charizmatický spevák EROS RAMAZZOTTI,po obrovskom úspechu v Severnej i Južnej Amerike, odštartoval európsku časť turné, na ktorom predstavuje svoj posledný štúdiový album BATTITO INFINITO. Nejedno srdce svojimi love songmi roztopí i na Slovensku! Do košickej Steel Arény zavíta temperamentný Talian už 08. marca 2023, v Bratislave sa predstaví 15. apríla 2023 v TIPOS Aréne – Zimný štadión Ondreju Nepelu.

Instagram: https://www.instagram.com/reel/CoSsNW3Jno6/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Nevyliečiteľný romantik

Povesť obrovského romantika a milovníka má Ramazzotti už niekoľko dekád. Téma lásky je u Taliana už roky najdominantnejšou témou, ktorou si získal srdcia fanúšikov po celom svete a žne s ňou mimoriadne úspechy. „Láska bola vždy súčasťou môjho života. Vo svojej hudbe hovorím o všetkom, čo sa ma úzko dotýka, takže pocity, ktoré prežívam, sa odrážajú aj v tom, čo píšem a spievam,“ vysvetlil spevák.

I posledný album, ktorý naživo zaznie aj na Slovensku, Eros vydal v znamení lásky. „Najviac zo všetkého momentálne potrebujeme lásku, tú lásku, ktorú sa snažím sprostredkovať na celom mojom nosiči a najmä v singli “Gli ultimi romantici“ (“Poslední romantici“): príbeh dvoch ľudí, ktorí sa snažia udržať nažive realitu, ktorá však už neexistuje. Je to skladba, ktorá je do značnej miery o mne,“ zdôvodnil Ramazzotti voľbu ústrednej témy albumu BATTITO INFINITO a zároveň predstavil skladbu, ktorá mu k srdcu prirástla najviac.

Okrem noviniek, počas koncertu, zaznejú aj najväčšie Ramazzottiho hity

Okrem piesní z BATTITO INFINITO si fanúšikovia, v Košiciach i v Bratislave, zaspievajú spolu s hlavnou hviezdou večera aj najznámejšie skladby z pera Erosa Ramazzottiho. Návštevníci koncertov sa môžu tešiť na nestarnúce hity Più che puoi a Se bastasse una canzone, Fuoco nel fuoco, Cose della vita či baladuMusica è, ale aj mnoho ďalších.

Vstupenky na koncerty EROSA RAMAZZOTTIHO, ktoré sa uskutočnia 8.3.2023košickej Steel Aréne a 15.4.2023 v TIPOS Aréne – Zimný štadión Ondreju Nepelu v Bratislave, sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

EROS RAMZZOTTI / BATTITO INFINITO WORLD TOUR

08. MAREC 2023 / Steel Aréna (Košice)

15. APRÍL 2023 /TIPOS ARÉNA – Zimný štadión O. Nepelu (Bratislava)

Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Taylor Swift sent a powerful message to people who underestimate young voters

Politics

Vyhraj Playko!

Entertainment

Drake, Ed Sheeran and Eminem Are Spotify’s Biggest Artists Ever

Entertainment

James Murdoch seen as favorite to replace Musk as Tesla chair

Politics

Connect